Dużo pań ma poważne kompleksy na tle swojej wagi – w wielu przypadkach nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma żadnego sensu ściemniać – całkiem często sytuacja jest taka, że istotnie panie mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście istnieją naprawdę ciekawe rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, niekiedy całkiem szczupłe kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania wyglądają na dużo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór to coś istotnego!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają różne odcienie tego samego koloru, bez przesady, w owej kwestii panuje akurat całkowita wolność. Na dodatek niech barwa naszego stroju podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz mocno rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko kobiety chcą ukryć brzuszek, nie tylko jeśli są w ciąży. W owym celu trzeba założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z pań chce takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilo mniej.