Stopniowa utrata słuchu nie wymaga być trwałą dolegliwością.

Dzięki Multilan Active możesz zapomnieć o takim fakcie i w pokoju napawać się każdym dniem.

Za efektywne skutki robienia oraz natychmiastową redukcję kłopotów ze słuchem po pewnym stosowaniu Multilan Active odpowiada przede każdym przemyślany skład preparatu. To wyjątkowa receptura stworzona z myślą o osobach, które borykają się ze kolejną utratą słyszalności – w efekcie postępującego wieku bądź nadmiernego postawienia na zwiększone hałasy. Sekretem jest wyciąg z miłorzębu japońskiego w związaniu z wykonującym medyczne cuda enzymem Q10, uznawanym przez wielu specjalistów za jakiś z najistotniejszych enzymów żywego organizmu.

Ponieważ Multilan Active widoczny jest w formie kapsułek, jego pomaganie jest mocno przyśpieszone, ponieważ zamknięte w nim substancje natychmiast przejmują się w natura oraz tkanki. Natomiast wtedy daje, iż zaczynają pracować praktycznie natychmiast po kilkudziesięciu minutach. Tymi bazami są nie tylko sok z miłorzębu i enzym Q10, ale jeszcze inne ważne związki chemiczne, które zapobiegają pogłębianiu się kłopotów ze słuchem oraz stymulują ośrodek słuchu i dają zwalczać przykre dolegliwości. 

Można tutaj wymienić również olejek kamforowy, laktony terpenowe, izoramnetynę, kwecytynę oraz cynk. Wszystkie owe podstawy połączone w pewnej kapsułce Multilanu Active sprawiają, że zyskuje on korzystny i jedyny nacisk na ucho środkowe natomiast czym jedynym znacznie poprawia jakość słuchu. To środek dla każdego: starszych i mniejszych, jacy potrzebują zacząć normalnie słyszeć.

Multilan-Active

Perle Bleue