Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest drinku z najekonomiczniejszych oraz bardzo wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma charakterystyczną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście i gromadzi dobrą energię.

Świeca robiona jest ręcznie z naturalnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i olejkami z nadzwyczaj silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału obowiązkowa jest zarówno odpowiednia formuła, jaka stanowiła brana obecnie w starożytności; to specjalne zaklęcie ochronne, które zawiera chronić przed negatywną energią z zewnątrz, zmartwieniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma służenie wielowymiarowe. Nie wyłącznie strzeże przed nieszczęściem i oczyszcza, ale również unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa ogromną pracę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz odprężenia umysłu, co we nowoczesnym świecie jest nadzwyczaj trudne. Jednak sam proces odprawiania rytuału wymaga zaledwie paru przygotowań: dobrego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy potrzeba tylko skupić się na punktu, który wymagamy uzyskać dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

Kankusta Duo

Knee Active