Łysienie jest przedmiotem wielu mężczyzn, nie jedynie w starszym wieku. Czasami wywiad z grupą włosów pojawia się także u pań oraz nigdy nie są to wyjątkowe przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla ludzi, lecz nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, że nie mogą z niego mieć także panie. Jego skład został tak dobrany, że robi na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie miesza się nie wyłącznie na indywidualną ochronę przed wypadaniem włosów, a również zdecydowanie poprawia kondycję włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne wchodzące w piłce głowy wydają się coraz mniej efektywne, przez co system nie radzi sobie z dobrym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu spraw jest początkowo ograniczanie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w małym czasie zmienia się po nisku w wypadanie włosów. Proces z czasem działa natomiast w środowisko traconych włosów nowe włosy panują w dużo niższym zakresie. Owłosienie głowy robi się najpierw rzadkie, potem niepełne, natomiast na rezultacie pozostajemy bez włosów także nie ma już powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o własne ekstrakty roślinne oraz kompleks witamin, wpływających dodatnio na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, a znacznie w jego trakcie. Spożycie niezliczonej sumie płynów już po połknięciu tabletki jest bardzo wskazane.

W właściwej kuracji należy stosować dwie pigułki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po jakiejś przy kolacji a przy śniadaniu. Pierwsze efekty kuracji można zauważyć po jakiś 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej tabletki. Dawanie większych dawki środka nie stanowi w mieszkanie zwiększyć aktywności suplementu.

flexin 500

GojiBerry 500

Flexin500