Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie stanowiła w wszyscy zaspokojona? Panie chcą sporo czasu, by odczuć całkowitą satysfakcję z stosunku i poznać orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, że wtedy nie kłopot, co jedyny wiesz, iż nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli daje Ciż się co częściej, ona zapewne w rezultacie stracić cierpliwość.

Długi seks powtarza się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje sposób, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą wejść do spraw.

Formuła Climax Control może dokonać, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem kuracji. Ten kolejny czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał nadzieję kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim prowadzić. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

ClimaxControl

Derminaks

femmax