African MANGO to czysty suplement diety przydatny w sytuacje pigułek. Wyrób ten chwalony stanowi dla kobiet odpowiedzialnych, które zmagają się z otyłością i muszą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do używania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem efektu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał popularność w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, noszących na planu udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest wspaniałym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną rolę w toku odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji artykułu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Fakt ten również wpływa pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO spotykają się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną dawką wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do podjęcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najciekawszego wyniku należy stosować tabletki w trakcie czy bezpośrednio po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (jest to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przechodzić niezbędnej do pobrania dziennej porcji preparatu.

African Mango900

biovelisstabs

Breast Fast