Young happy couple in bed

Czasami seks jest bolesny

Stosunek, który zwykle sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta bardzo bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj demony, które mogą przeistoczyć twoją przyjemność w koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (zwana też kandydozą, potencja typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty oraz choroba Peyroniego. Wymienione choroby można leczyć środkami tradycyjnymi, najczęściej lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Istnieją także domowe sposoby leczenia kilku z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią stosunki seksualne, ale tych kilka dolegliwości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć nieco więcej o tych chorobach oraz o sposobach leczenia ich, jeżeli już cię będą dotyczyły.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną zakażone przez zarazki, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki oraz wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego rozpoczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistego przewodu, przez który wydalasz mocz erekcja z pęcherza moczowego. Bakterie, które wywołują zakażenia, w większości wypadków gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie dróg moczowych są większe, jeśli spożywasz za mało płynów, albo jeżeli cierpisz na cukrzycę. Powiększenie gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także powiększają prawdopodobieństwo zakażenia dróg moczowych.