avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania wykazują, że faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności z erekcją w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na najlepszym poziomie tylko wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka w miejsce zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby otrzymać namacalną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednakże niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust lub do penisa. Nigdy nie czułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, że tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój penis jest zazwyczaj wyczerpany. Musi zregenerować siły. Dlatego niezmiernie istotne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna doświadcza pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, że twój członek jest kamagra tanio zdrowy i przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niezwykle ważny.