2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z erekcją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest synonimem ich męskości. To sprawia, że panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) rozmawiać o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie przyjmują go do wiadomości. Zaburzenia wzwodu to ciężki sprawdzian dla każdego faceta. Mimo to panowie powinni wiedzieć, że są to zaburzenia wyleczalne. Należy jedynie pokonać wstyd i zgłosić się do seksuologa. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Problemy ze wzwodem, zaburzenia wytrysku to niezwykle częste dolegliwości. Dotyczą średnio 10 procent męskiej populacji. Dolegliwość nasila się, bo powiększają się czynniki powodujące zaburzenia wzwodu. Odnotowuje się wzrost zachorowań na
potencja cukrzycę, choroby układu krążenia oraz stany depresyjne. Zaburzenia wzwodu mogą dotknąć panów w każdym wieku. Różnorodne mogą być przyczyny tych problemów.

U młodych kochanków, to jest przed ukończeniem 30 lat schorzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn starszych kłopoty mogą brać się z niektórych chorób. Nieprawidłowa erekcja lub jej niewystępowanie mogą być wywołane problemami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis