impotencja1

Akupresura to procesy polegające na dotykaniu pewnych miejsc na stopach. U panów należy wzbudzać zakończenia nerwowe znajdujące się na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie naciskać na pięty. Badanie trzeba zacząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i po chwili regulować siłę ucisku. Każdą ze stóp trzeba uciskać przez około 5 minut.
Panie szybciej reagują na uciskanie miejsc umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masaż tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się odwdzięczyć masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki tym masażom życie łóżkowe viagra taniomoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na stopach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów poprawia funkcjonowanie narządów płciowych. Taki masaż może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie powinien trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą dokładnie, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra