Największy konkurent Viagry, tak o leku Kamagra mówią nie tylko profesjonaliści z dziedziny farmaceutyki, ale też sami mężczyźni. Następny lek, który stymuluje męskie predyspozycje, rozwiązując kłopoty z erekcją. Kamagra wyprodukowana przez jednostkę gospodarczą Ajanata Pharma to lek pod kreacją tabletek powlekanych. Każda mała tabletka to 100 miligramów substancji czynnej. W przypadku Kamagry, substancją aktywną jest sildenafil (identyczny składnik, jak w przypadku Viagry). Sildenafil pod postacią cytrynianu rozszerza naczynia krwionośne członka, poprawiając przepływ krwi oraz wzmagając popęd seksualny.
Kamagra to rewolucyjny lek – obejmuje sprecyzowaną ilość substancji czynnej, która zezwala na poprawienie erekcji u każdego mężczyzny. Nie można jej stosować przy chorobach z sercem lub ewentualnie układem krążenia. Kamagry nie można przyjmować także z innymi farmaceutykami bądź trunkiem. Jedną tabletkę należy przyjąć do pół godziny przed przewidywanym stosunkiem. Wzmianka – alkohol oraz tłuste potrawy skutecznie obniżają skuteczność leku, wskutek tego nie zaleca się mieszać Kamagry z tymi czynnikami ani innymi krzywdzącymi substancjami. Lek wolno przyjmować obojętnie od pory dnia – jednakże przerwy pomiędzy przyjęciem leku powinny być co najmniej 24-godzinne.
Kamagra może także powodować efekty uboczne. Zaczerwienienie skóry lub ewentualnie potliwość – to najczęstsze objawy. Wypada skonsultować się z doktorem przed zażyciem tego leku. Niektóre osoby mają alergię na sildenafil – przed przyjęciem leku należałoby sprawdzić, czy organizm nie zareaguje nieprawidłowo na ten składnik.
Istotne – Kamagra nie zadziała bez stymulacji. Przed rozpoczęciem współżycia wymagana jest gra wstępna. Kamagra funkcjonuje do 6 godzin, gwarantując mężczyźnie pożądaną erekcję oraz wykluczając trudności z wczesnym wytryskiem. Lek ten został całkowicie sprawdzony przed dopuszczeniem do sprzedaży. Jeżeli więc zachowamy ostrożność i zalecenia lekarzy, Kamagra efektywnie wyeliminuje trudności z erekcją. Serdecznie zapraszamy do zakupu środka bez recepty. Ratunek dla Ciebie oraz każdego innego mężczyzny – lek jest już w ofercie oraz czeka, aż go użyjesz.
tekst dostepny na stronie kamagra w zelu