Untoxin to suplement diety w formy kapsułek. Efekt ten poświęcony jest do podawania w terminach prania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie zapewne stanowić wynikiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przesuwa się obecne na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji delikatnej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przekłada się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy brać w trakcie czy po posiłku, popijając wielką ilością wody. 

Pierwsze rezultaty przyjmowania preparatu Untoxin można dostrzec już po siedmiu dniach od zaczęcia jego używania. 

Należy wspominać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na którykolwiek jego element.

Suplementy diety powinny być umieszczane w temperaturze domowej w system naturalny dla małych dzieci. Zabezpieczać przed słońcem i podejmowaniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie może stanowić łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin tanio

Derminax promocja

Follixin tanio